Hakkımızda

1972 Yılında emlak danışmanlığı olarak ekonomi dünyasına adım atan firmamız, 2011 yılında araç kiralama hizmetini de bünyesine katarak, Turgutreis rent a car sektöründe adını duyurmuştur. Yüzde yüz yerli sermaye ile çalışan Aybey Rent A Car, araç kiralama hizmetinde uzmanlaşmıştır. Geniş araç filosuyla, Turgutreis rent a car sektöründe, her geçen gün büyüyen bir trend yakalamıştır.

Araç Kiralamada Öncü

Araç kiralama hizmetinde başarılı bir geçmişe sahip olan Aybey Rent A Car Turgutreis rent a car hizmetlerinde, etkili yöntemler kullanmıştır. Müşteri memnuniyetini amaç edinen Turgutreis rent a car firmamız, kısa zamanda büyük beğeni toplamıştır. En çok tercih edilen Turgutreis araç kiralama firmamız, filo kiralama hizmetiyle, şirketler için büyük kolaylık sağlamıştır. Her geçen gün hizmet kalitesini artıran ve kaliteli çalışmalara imza atan Turgutreis araç kiralama firmamız, aylık, yıllık ve günlük kategorilerde, araç kiraya vermektedir. Sözleşme ile çalışan Turgutreis araç kiralama firmamız, hiç bir müşterisini mağdur etmemektedir.

Ülke Ekonomisine Büyük Katkı Sağlıyoruz

Araç kiralama sektöründeki büyük yeniliklerle, ülke ekonomisine katkıda bulunan Turgutreis araç kiralama firmamız, gelecek nesiller için en iyi yatırım projeleriyle, en iyi çözümleri sunmaya hazırlanmaktadır. Her geçen gün büyüyen bodrum rent a car firmamız, araç kiralama hizmetinde, en son model araçları kiraya vermektedir. Son model ve konforlu araçlarla, bodrum rent a car hizmetlerimiz, her zaman tercih edilmektedir. Rahat bir tatil için bodrum rent a car kategorisindeki, klimalı ve konforlu araçlarımız, müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Araç filosunu her geçen gün genişleten bodrum rent a car filomuz, şirketler için en iyi çözümleri sunmaktadır.

Araç filosuna ihtiyacı olan firmalar için bodrum araç kiralama firmamız, uygun şartlarda araç kiraya vermektedir. Ticaretin daha rahat bir şekilde gelişmesi için, bodrum araç kiralama firmamız, toplu araç kiralama hizmetlerinde büyük kolaylık sağlamaktadır. Ticaretin ve kiralık araba sektörünün gelişmesi için bodrum araç kiralama sektöründe, sürekli güncel çalışma programları oluşturan firmamız, etkili kampanyalarla, cirosunu yükseltmeye devam etmektedir. En iyi bodrum araç kiralama yöntemleriyle, müşteri memnuniyetini amaç edinen firmamız, rent a car hizmetlerinde büyük başarı sağlamaktadır.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.